Opis
Nasze Atelier pragnie zaprosić na wyjątkowe, pełne smaków i kolorów warsztaty kulinarne kuchni indyjskiej „W cieniu świętej krowy”.
Oryginalności temu wydarzeniu doda fakt, że warsztaty poprowadzi, Hindus z pochodzenia i Polak z wyboru, zakochany w swoim kraju, swojej kulturze, a przede wszystkim w swojej kuchni
Tapi Sharma znany wszystkim jako
@tapigotuje 
. Prezenter telewizyjny i trener kulinarny.
„Przez żołądek do serca” – tak mawiają zarówno w Indiach jak i w Polsce. Kierując się tą zasadą Tapi podbija nasze serca od 2006 roku, dzięki swojej sieci indyjskich restauracji Ganesh. Po 10ciu latach postanowił jednak pójść o krok dalej i zawitać ze swoją kuchnia również do naszych domów.
Obecnie jeden z niewielu w Polsce trenerów kuchni indyjskiej. Gwiazda telewizji śniadaniowych jako ekspert kuchni indyjskiej.
I tak, na najbliższe warsztaty Tapi przygotował następujące Menu:
Omlet indyjski – czyli słynny omlet z filmu „Podróż na sto stóp”, dzięki któremu zmieniły się losy głównego bohatera
Bread pakora – smażony chleb tostowy z farszem z ziemniaków. Klasyczna przekąska w każdym indyjskim domu
Dhania Chutey – dip ze świeżej kolendry
Wspólne gotowanie ryżu Basmati – Tapi zdradzi w czym tkwi sekret miękkiego i sypkiego ryżu
Jeera rice – ryż podsmażany z kuminem
Punjabi chole – cieciorka w sosie cebulowo-pomidorowym
Dal Tadka – potrawka z żółtej soczewicy. Klasyk klasyków indyjskiej kuchni
Na deser – Mango Lassi czyli jogurtowy napój z Mango
Data: 19 marca 2024(wtorek)
Start: 17.00 – 22.00
Adres: „COOLinarium – Atelier kulinarne, os. Tysiąclecia 85, Kraków
Uwaga : zabierzcie ze sobą opakowania na wynos, jeżeli w trakcie warsztatów nie zdołacie skonsumować wszystkiego

, to po zajęciach będziecie mogli zabrać ze sobą to, co zostanie, by podzielić się z bliskimi i rozkoszować smakami jeszcze raz, dnia następnego

Zgodnie z regulaminem, zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania warsztatów, gdy nie zbierze się odpowiednio duża liczba uczestników.

Jeżeli wybieracie się samochodem. Wystarczy wpisać w mapy Google.,, COOLinarium – atelier kulinarne Kraków i nawigacja doprowadzi Was pod same drzwi.

Do dyspozycji również wiele miejsc parkingowych w obrębie osiedla.


Istnieje też, autobusowe i tramwajowe połączenie z centrum miasta.
Informacja tel. pod nr 608 367 358 oraz 535 047 547
Serdecznie zapraszamy



COOLinarium Team